KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

2012 yılında GRC sektöründe proje yöneticisi olarak başladığım iş hayatıma, bir çok büyük projenin tasarlanması, çizimlerinin yapılması, üretimden montaj kısmına kadar takip edilmesi ve zamanında işlerin teslim edilmesi için çalışmış bulunuyorum. 2019 yılından itibaren sektörde edinmiş olduğum bilgi ve tecrübeleri kullanmak ve sektöre yeni bir soluk getirebilmek için kendi firmamı kurdum. GRC dış cephe kaplaması sektöründe yenilikçi ve kaliteli dış cephe kaplaması ürünlerinin üretilmesi ve montajının yapılması konusunda sektöre ART PRECAST standartlarını kazandırmak için buradayım..

Görünür kılar sloganı ile çıktığımız bu yolda, genç ve dinamik kadromuz ile doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak sektöründe en değerli ve en çok tercih edilen dış cephe kaplama firması olmak birincil hedefimizdir.

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünleri tasarlarken bunları güvenlikten ve uygun maliyetten vazgeçmeden yapabilmek. Müşterilerimiz ile birlikte yaptığımız iş programına uymak ve önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunu hiçbir zaman unutmamak.

Tamamladığımız ve devam etmekte olan bütün projelerimizde zaman, fiyat, kalite ve taahhütlerimizi yerine getirmek önceliğimizdir.

Hatalara hayat hakkı tanımama prensibini benımseyan bir aile olmayı ilke olarak hedefliyoruz.

2012 yılından günümüze kadar bir çok projedeki üstün deneyimimizi sanatımıza aktarıyoruz.

İlkelerimiz

100%

Kalite

100%

1.Sınıf Malzeme

100%

İş Güvenliği

100%

Deneyimli Kadro

Prensiplerimiz

Açık davranırız; güven veririz.

Biz, her zaman en yüksek etik ve profesyonel standartları hedefler ve tüm ilişkilerimizde dürüst, saygılı, adil, açık ve şeffaf davranırız.

Kalitede iddialıyız.

Biz, en üst kalite seviyesinde hizmet vermek için çalışır ve bunu başarmanın gururunu yaşarız. Biz, pazarı geliştirmek ve lider konumumuzu güçlendirmek için, hatalarımızdan ders alır, yeni fikirler geliştirir, öncü ve yaratıcı davranırız; ulaştığımız başarılarımızı koruruz.

Takım çalışması ile kazanırız.

Biz, inisiyatif almayı ve yeteneği teşvik ederken takım çalışmasının başarıyı getirdiğine inanırız. Biz, uzmanlığa, bireyselliğe, ve tüm meslektaşların birbirleri ile destek içinde çalışmalarına ve paylaşılan hedefleri takiben iyi uygulamaları anında paylaşmalarına değer vermekteyiz.

Sorumluluk alırız.

Biz, sorumluluğu birey ve grup olarak alırız ve her zaman müşterilerimizin, içinde bulunduğumuz toplumun değerlerine önem verir ve iyileştirilmesi için olumlu katkılarda bulunuruz

Güvenli Şekilde Yapabiliriz

Biz, Deneyimlerimizin getirdiği farkındalıkla önümüze çıkan mücadele alanlarını fırsatlara çevirir ve her fırsata, ‘güvenli şekilde yapabiliriz’ tavrıyla yaklaşırız.